fbpx

HARİKA BİR PROJEDE SATILIK ULTRA LÜKS DAİRELER

Ayrıntılar

HARİKA BİR PROJEDE SATILIK ULTRA LÜKS DAİRELER

 

ALANYA HOMES tarafından Satılık Daireler – inşaat firmasının yeni lüks projesi. İnşaat Eylül 2017’de başlamıştır. Projenin tamamlanması Aralık 2019’da gerçekleşecektir. Günümüzde tüm çalışmalar programa göre yapılmaktadır.

Büyük inşaat alanı, en son tasarım ve mühendislik gelişmelerinin birleşimi, en güzel ve niteliksel kaplama malzemeleri, altyapıya sahip iyi planlanmış bir bölge, denizin yakınlığı, Alanya’da diğerlerinden daha fazla bireysel projenin geliştirilmesine olanak sağlamıştır.

Yeni konut kompleksi Alanya Mahmutlar ilçesinde olacaktır. Denize uzaklığı 400 m’dir. Bu bölge, gelişmiş şehir altyapısı, park alanları, oyun alanları ve ulaşım kolaylığı ile müşteriler arasında popülerdir.

 

Satılık Daireler

Toros dağlarının ve Akdeniz’in yakınlığı size inanılmaz bir taze dağ ve deniz havası hissi verecektir. Sınırsız deniz kıyısına sahip konforlu ücretsiz plajlar bu alanı dinlenme ve yaşam için daha da cazip kılmaktadır.

Kompleksin altyapısı çeşitliliği ile etkileyicidir. Spa bölgesinde her şey tam bir rahatlama ve dinlenme için sağlanmıştır: tuz odası, Roma ve Fin saunası, Türk hamamı, soğuk buzlu su havuzu, ısıtmalı havuz ve hidromasajlı özel ılık havuz.

Vitamin barda bir bardak kokulu çay ile rahatlama imkanı. Masaj ve spa prosedürlerinden sonra geniş dinlenme alanı. Aktif dinlenme ve spor faaliyet alanları da sizleri evinizde  memnun bırakacaktır.

Konuklar ve arkadaşlar eşliğinde kendi sinema salonlarında, bilardo salonlarında, masa tenisi oynayarak mükemmel vakit geçirmek mümkündür. Çocuklar için ayrı oyun odası bulunmaktadır.

Kompleks bölgesi, nitelikli malzemeler ve çevre düzenlemesi ile dengelenmiştir. Açık yüzme havuzunun etrafında geniş güneşlenme alanı ve şemsiyeler , güneş ışınlarına karşı  rekreasyon alanı bulunmaktadır. Barbekü alanı, açık otopark, 7/24 video izleme, jeneratör, anten uydu, Wi-Fi internet bağlantısı da özelliklerinden bir kaç tanesidir.

• 1 + 1, 70 m2.
• 2 + 1, 130 m2
• 3 + 1, 184 m2.
• 2 + 1,3 + 1,4 + 1,5 + 1 çatı katları 122 m2 ile 340 m2 arasında değişmektedir.

Daireler kaliteli malzemeler kullanılarak inşaa edilmiştir. Banyolar tamamen hazır durumda ve Salonda mutfak alanı dolaplarla donatılmıştır.

 

 

Daha fazla bilgi almak  için lütfen tıklayın ve bizimle iletişime geçin.

  • ID: 6569
  • Published: 2019-02-15 14:23:04
  • Last Update: 2019-02-23 14:19:07
  • Views: 467